Програма

12:00Игрален филм„Главен готвач“
13:30Игрален филм„Лари Краун“
15:30Игрален филм„Какво направихме, за Бога“
17:30Документален филм„Асеновград – Небесния Йерусалим“
18:00Документална поредица„Глобална енергия“ 1 еп.
18:30ТВН Представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Документална поредица„Състезанието на живота им“
20:15ТВН Представя„Плевен – вълни по равнината“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Туристическо предаване

„Моето пътешествие“

22:30Игрален филм

„Безстрашният“

24:00 

Край на програмата

12:00Игрален филм„От упор“
13:40Игрален филм„Борба с ножове“
15:30Игрален филм„Непроследим“
17:30Документален филм„Добрич – градът на помирението“
18:00Документална поредица„Глобална енергия“ 2 еп.
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Документална поредица

„Състезанието на живота им“

20:15Документален филм

„Състезанието на живота им“

21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Историческо предаване„Факти от миналото“
22:30Игрален филм„Жена, пистолет и ресторант“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Артър Нюман“
13:40Игрален филм„Обещанието“
15:30Игрален филм„Тримата мускетари“
17:30ТВН представя„Хубава си татковино“
18:00Документален филм„Глобална енергия“ 3 еп.
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Туристическо предаване

„Моето пътешествие“

19:45Игрален филм„Син жасмин“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Игрален филм„Приземяване: Добре дошли в Източна Европа“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Желязната схватка“
13:40Игрален филм„Да бъдеш Флин“
15:30Игрален филм„Дори дъжда“
17:30Документален филм„Глобална енергия“ 4 еп.
18:00Автомобилно предаване„Класически коли“
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Историческо предаване„Факти от миналото“
19:45Игрален филм„Дом Хемингуей“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Игрален филм„Имало едно време в Куинс“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Дъщерята на жрицата“
13:40Игрален филм„Потъването на Созопол“
15:30Игрален филм„Хектор и търсенето на щастието“
17:30Документален филм„Глобална енергия“ 5 еп.
18:00Автомобилно предаване„Класически коли“
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:30Игрален филм„Перлата“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Игрален филм„Ларго Уинч“
24:00 Край на програмата
12:00 Анимационен филм„Овца или вълк“
13:30Игрален филм„Step Up Революция“
15:30Игрален филм„Сърцеразбивач“
17:30Документален филм„НАТО – Духът остава свободен“
18:00Автомобилно предаване„Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00ТВН представя„От Карнак до Кораловия риф“
20:00Игрален филм„Игри на сърцето“
22:00Игрален филм„На Седемнайсет“
24:00 Край на програмата
12:00 Анимационен филм„Белият зъб“
13:30Игрален филм„Само приятели“
15:30Игрален филм„Нещо назаем“
17:30Документален филм„Етрополе – истории за величие“
18:00ТВН представя„Номадите на океана“
19:00Aвтомобилно предаване„Goodwood: Фестивал на скоростта“
20:00Игрален филм„На Шейсет“
22:00Игрален филм„Трофейна съпруга“
24:00 Край на програмата