Програма

12:00Игрален филм„Максимална сигурност“
13:35Игрален филм„Завинаги“
15:30Игрален филм„Отпечатъци“
17:30Документален филм„Ловеч – тайната столица“
18:30ТВН Представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Документална поредица„Състезанието на живота им“
20:15Документален филм„Плевен – Вълни по равнината“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Туристическо предаване

„Моето пътешествие“

22:30Игрален филм

„Любов, сватба и брак“

24:00 

Край на програмата

12:00Игрален филм„Утре ще изчезнеш“
13:40Игрален филм„Убийствени игри“
15:30Игрален филм„Сърцеразбивач“
17:30Документален филм„Брацигово – „Майсторите, които върнаха времето напред“
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Документална поредица

„Състезанието на живота им“

20:15Документален филм

„Варна – Западното Черноморие… “

21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Историческо предаване„Факти от миналото“
22:30Игрален филм„Брачен живот“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Оръжието“
13:30Игрален филм„Война“
15:30Игрален филм„Последният крал“
17:30Патриотично предаване„Хубава си татковино“
18:00Документален филм „Сапарева баня – началото на началото“
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15Туристическо предаване

„Моето пътешествие“

19:45Игрален филм„Чарли и Бутс“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Игрален филм„Домът на смeлите“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Дъщерята на жрицата“
13:30Игрален филм„Изненадата“
15:30Игрален филм„Похищение“
17:30Документален филм„Полски Тръмбеш – 17 км път към бъдещето“
18:00Автомобилно предаване„Класически коли“
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:15ТВН представя„Факти от миналото“
19:45Игрален филм„Проблеми с Блис“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Игрален филм„Танцуващият със сенки“
24:00 Край на програмата
12:00 Игрален филм„Хайд Парк на Хъдсън“
13:40Игрален филм„Уикенд по френски“
15:30Игрален филм„Действай“
17:30Документален филм„Перник – внезапна спирка“
18:00Автомобилно предаване„Класически коли“
18:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
19:30Игрален филм„Ванилия и шоколад“
21:30ТВН представя„НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН“
22:00Игрален филм„Чужденецът“
   
12:00Анимационен филм„Овца или вълк“
13:30Игрален филм„Перлата“
15:30Игрален филм„Айрънклад“
18:00Автомобилно предаване„Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00Документален филм„Западната порта на Източната римска империя“
20:00Игрален филм„Някъде“
22:00Игрален филм„Имало едно време в Куинс“
24:00 Край на програмата
12:00Анимационен филм„Белият зъб“
13:40Игрален филм„Шотланска мида“
15:30Игрален филм„Крале и кралица“
18:00ТВН представя„Страстта да яхнеш мотора“
19:00Aвтомобилно предаване„Goodwood: Фестивал на скоростта“
20:00Игрален филм„След вас“
22:00Игрален филм„Пияни от власт“
24:00 Край на програмата